Author: h***3
Date:
Review: Value for money: will buy more Comfortable to wear: soft True to length: good for summer
Màu sắc: SNatural
Price: 419.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Basic No Lace Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Water Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 100 g |
| Chiều dài | 20.32 cm |
| Đầu | 57.15 cm |
| SKU | sb2407105015102052 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 3585399 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: h***3
Date:
Review: Value for money: will buy more Comfortable to wear: soft True to length: good for summer
Màu sắc: SNatural
Author: 9***8
Date:
Review: Nice
Màu sắc: SNatural
Author: m***a
Date:
Review: Value for money: yes Hair Softness: yes Comfortable to wear: yes True to length: yes Easy to wear: yes it is easy to wear
Màu sắc: Natural Black
Author: o***2
Date:
Review: Easy to wear: no glue needed Hair Softness: pretty soft True to length: Yupp
Màu sắc: SGray
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm